תפריט עליון אזור תוכן תוכן חלק תחתון

אודותינו

יש לך כסף בקרן השתלמות של עובדי המדינה? הנה כמה דברים שכדאי לך לדעת עלינו:

ראשית, אצלנו, כספי החיסכון שעבדת בשבילם כל כך קשה עובדים בשבילך. זו בדיוק הסיבה לכך שאנחנו עושים את מה שאנחנו עושים. הכסף שלך נמצא בידיים אחראיות ואמינות של צוות המומחים והמומחיות שלנו, הפועלים במקצועיות ובמסירות.

קרן ההשתלמות לעובדי המדינה אינה נמצאת בבעלות פרטית, אלא מנוהלת ע"י חברה בבעלות משותפת של המדינה וההסתדרות הכללית. מה זה אומר? שאנחנו מחזיקים עבורך את הכסף בנאמנות ופועלים ללא כוונת רווח, דבר שמאפשר לנו להעניק לך את השירות הכי מקצועי, הכי אמין והכי אכפתי, בלי אף אינטרס שעומד מאחורי העשייה שלנו.

היקף נכסי הקרן עמד על סך של כ-2.6 מיליארד ₪ בסוף שנת 2023, ודמי הניהול נגבים לפי ההוצאות בפועל בלבד, בשיעור אחיד לכל עמיתי קרן. בשנת 2023 שיעור דמי הניהול הממוצע עמד על 0.38% בלבד.

כמה פרטים טכניים שחשוב לדעת: 

  • תיק ההשקעות של הקרן מנוהל ע"י אי.בי.אי אמבן ניהול השקעות בע"מ, שהינו אחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל. 
  • שירותי התפעול ניתנים ע"י חברת לאומי שירותי שוק ההון בע"מ ובנק לאומי לישראל בע"מ.
  • נכסי הקרן מוחזקים במשמורת בבנק לאומי לישראל.

לקרן מנהלי סיכונים מקצועיים בתחומים שונים, לרבות בתחום הפיננסי, הפועלים יחד איתנו להשיג את התשואה הגבוהה ביותר תוך התחשבות בסיכונים הכרוכים בדרך.

במסגרת הקרן אנו מנהלים חמישה מסלולי השקעה: עובדי מדינה – מסלול כללי, עובדי מדינה – מסלול אג"ח ממשלת ישראל, עובדי מדינה – מסלול מניות ועובדי מדינה – מסלול מתמחה משולב – אג"ח עד 15% מניות ומסלול עובדי מדינה – מסלול הלכה.