קרן ההשתלמות לעובדי המדינה – מכוונים גבוה ומגיעים מהר

אם הגעתם לכאן אנחנו בטוחים שמעניין אתכם מה עשינו בקרן בשנה שחלפה ולאילו תוצאות הגענו. נכון, בחוץ היה קשוח, וגם במשרדים שלנו העובדים והעבודה אותגרו בזמן 'חרבות ברזל', אבל למרות הכול לרגע לא הפסקנו לחתור למטרה ולעמוד ביעדים. בתקופה שחלפה הרגשנו יותר שעובדי המדינה הם בדיוק כמו בני משפחה, ולפיכך עשינו הכול כדי לתת לכם להרגיש בנוח. כמו תמיד, ואולי אפילו יותר, אתם מוזמנים ליצור קשר, ולבקש סיוע או עצה בכל עת ובכל נושא.  

 

אנחנו גאים בתוצאות המרשימות אליהן הגענו!  

עם היד על הדופק: כמו בקורונה כך גם במלחמה חרבות ברזל הפתיעה את כולם, גם אותנו. אבל התעשתנו במהירות וביעילות וקיבלנו החלטות בנוגע להתנהלות בשגרת חירום. ההכנה המהירה הוכיחה את עצמה כמשתלמת ובעת הצורך היינו ערוכים לתת מענה לכל עמית אשר היה זקוק למענה חריג בגלל המלחמה. מקווים שלא נזדקק יותר.  

 

במגמת עלייה: התשואה שעוקפת גם את הקרנות הפרטיות. התשואה שלנו לשנת 2023 פשוט מצוינת: 11.2%. רק 2 קרנות פרטיות השיגו תשואה גבוהה יותר. אז איך יכול להיות ששומעים רק על קרנות פרטיות? עם היד על הלב, יש לנו (הרבה) פחות כסף להוציא על פרסומים ברשתות ובטלוויזיה, מה שלא הפריע לנו לעקוף את אלטשולר, מנורה, כלל, הראל, מור והפניקס ועוד הרבה קרנות ענפיות ולהגיע למקום ה 12 מתוך 33 קרנות (ובחלק מחמשת המסלולים שלנו – סולידי, הלכתי, כללי, אג"ח ומניות – אנחנו מצטיינים אפילו יותר).  

לתשומת לבכם: התשואה הינה לפני ניכוי דמי ניהול. אין במידע על תשואות שהושגו בעבר כדי להצביע על תשואות שתושגנה בעתיד. התשואה במסלול הכללי בשנת הפרסום האחרונה (12 חודשים): 10.05% התשואה הממוצעת השנתית בשלול השנים האחרונות: 5.23% בחמש השני האחרונות: 5.87% ריבית שארפ חסרת סיכון: 0.59.

 

אחיד ונמוך: זו ההבטחה שלנו בנוגע לדמי הניהול דמי הניהול שלנו היו ונותרו נמוכים ואחידים (0.38%), וכמו תמיד – מאחר והקרן אינה בבעלות פרטית ואינה פועלת למטרות רווח – הם נגזרים רק מההוצאות. דרך אגב, זה נכון תמיד, גם בשנה הבאה וגם בשנים שלאחריה נתמיד בגישה זו.  

 

מענה אנושי ומקצועי לפני הכול: אף על פי שהחוק מאפשר לקבל מענה תוך 5 דקות אנחנו עונים תוך דקה ורבע, ובשיא המקצועיות. השמועות בעניין הזה נכונות, אצלנו בקרן ההשתלמות לעובדי מדינה אין בכלל טלפנים, פשוט כי כל הנציגים שלנו הם משווקים פנסיונים עם רישיון אשר יודעים לספק מענה גם על שאלות מורכבות יותר. לאחר שגילינו את היתרון הגדול בהעסקת צוות מקצועי, אנחנו פועלים כל העת לדאוג שיישאר מעודכן באמצעות הכשרות רבות, וזאת במקביל להרחבתו.

 

חוד החנית: טכנולוגיה וחדשנות אנחנו לא רק אנושיים, אנחנו גם טכנולוגיים. בשנת 2023 קיבלנו החלטה לעדכן ולחדש את פורטל העמיתים שלנו. החלטנו, לקחנו מומחים, קיבלנו המלצות, שקלנו ובסופה של עבודה קשה ומורכבת השקנו בתחילת 2024 פורטל חדשני שיחסוך לעמיתים עובדי המדינה המון זמן וכאב ראש. הפורטל מאפשר לקבל מידע מעודכן, לעבור מסלולים, לבקש הלוואה, לשלוח ולקבל מסמכים, לעדכן פרטים ולמשך כספים ברגע. הוא פשוט ידידותי, ברור ומהיר הרבה יותר.

כן אשמח לקבל עוד פרטים
  הצטרפות


  מאשר קבלת חומרים פרסומיים

  פרטי יצירת קשר

  החברה לניהול קרן ההשתלמות לעובדי המדינה

  טלפון:
  02-6542711
  כתובת:
  בית הדפוס 11, ירושלים
  דוא״ל:
  [email protected]